Instrukcja obsługi sieci Epson Xp 760 Series

Instrukcja obsługi sieci Epson Xp 760 Series jest źródłem informacji, które pomogą użytkownikom w łatwy i szybki sposób skonfigurować swoją sieć. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat konfiguracji sieci, w tym informacje dotyczące ustawień sprzętowych, opcji bezpieczeństwa, konfiguracji dostępu do Internetu i wiele innych. Instrukcja obejmuje również informacje na temat zarządzania siecią, w tym informacje dotyczące udostępniania plików, drukowania i tworzenia połączeń bezprzewodowych.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi sieci Epson Xp 760 Series

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

robertm91 24 Feb 2012 22:59 33607

 • #1Level 10  

  #1

  Witam!

  Zakupiłem drukarkę Epson SX235W z WIFI. Mam w domu router NETGEAR WGR614 v. 7. To jest moja pierwsza drukarka z WIFI i nie wiem jak zrobić żeby miała połączenie z laptopem, z którego mógłbym drukować bez kabla USB. Instaluje z płyty pokolei, wyświetla się później ekran wyboru połączenia czy USB czy WIFI, ale jak wybieram WIFI to szuka szuka i nie może nic znaleźć. Nie wiem czy musze coś ustawić najpierw w ustawieniach routera ( na routerlogin. net) czy jak? Laptop normalnie łączy się z routerem przez WIFI. Jeżeli chodzi o odległość routera od drukarki to jest przez ścianę, obok w pokoju jest router. Pomóżcie.

 • #2kaputoLevel 21  #2

  Za pierwszym razem musisz połączyć drukarkę z laptopem kablem USB. Wtedy uruchomić program konfiguracyjny z płyty. Potem odłączyć kabel i próbować przez WiFi.

 • #3#3

  Tak właśnie robię i nic z tego. Program konfiguracyjny nie może skonfigurować sieci bezprzewodowej dla drukarki - nie może jej poszukać.RAPORT:Nie można połączyć się z drukarką.
  1. Sprawdź:
  - czy router/punkt dostępu jest włączony;
  - czy komputer może połączyć się z routerem/punktem dostępu;
  - czy drukarka lub komputer znajduje się w dużej odległości od routera/punktu dostępu i jeśli jest to konieczne, ustaw te urządzenia bliżej routera/punktu dostępu.
  2. Kliknij przycisk "Wstecz".
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby ponownie wprowadzić ustawienia.I na dodatek jak zaczyna szukać drukarki to mi rozłącza internet, probuje sie połączyć z "epson-setup-000000054" - coś takiego (koło godziny w wyszukanych sieciach wyskakuje), pozniej znowu internet się załącza. Po jakimś czasie znika z listy "epson-setup-000000054" i internet działa normalnie.

 • #4#4

  Router widzi drukarkę? Ustaw najpierw statyczny adres DHCP dla tej drukarki. Później uruchom Epson network software na laptopie.

 • #5#5

  W jaki sposób sprawdzić czy ją widzi? I jak ustawić statyczny adres DHCP dla tej drukarki?

 • #6#6

  Musisz zalogować się do routera. Zobaczysz coś takiego http://interface. com/WGR614v7/

  W Attached Devices masz podłączone urządzenia.
  W LAN IP Setup dajesz Address Reservation -> Add. Zaznaczasz urządzenie i rezerwujesz statyczny IP.

 • #7#7

  Tylko na liście jest mój laptop i nic więcej. Drukarki tam nie wykrywa:/Co w tym przypadku zrobić?------------------------------Przed chwilą spojrzałem na drukarkę i koło przycisku WIFI na zielono świeci. Szybko z laptopa odpaliłem dodanie drukarki bezprzewodowej i ją wykryło. Zainstalowało i nawet wydrukowałem. Wyłączyłem drukarkę, przeniosłem nieco dalej w pokoju. Włączyłem i... nic. Przeniosłem spowrotem do miejsca gdzie się zapaliła zielona przy wifi, włączam drukarkę i niestety już się nie świeci i nie wykrywa znowu drukarki. O co tu może chodzić? :/

 • #8estorLevel 14  #8

  witam czy ta drukarka potrzebuje router do działania czy normalnie można ją dodać jako drukarkę do laptopa przez wifi? wtedy nie działa sieciowo tylko bezprzewodowo?

 • #9kdap

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Szukasz produktu?

Szukaj informacji na temat 1261 Epson produktów

W tej kategorii znajdziesz wszystkie instrukcje obsługi Epson Drukarki. Jeśli twój Drukarki nie jest wyszczególniony, użyj pola wyszukiwania na górze strony. Może być tak, że twój Drukarki jest skategoryzowany w innej kategorii.

Instrukcja obsługi sieci Epson Xp 760 Series

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi sieci Epson Xp 760 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi sieci Epson Xp 760 Series